Stłuczka z udziałem radiowozu policyjnego

Stłuczka z udziałem radiowozu policyjnego

——

Data Wydarzenia: 29 listopada, 2021;
Miejsce: Pewel Ślemieńska, powiat żywiecki.

——

Oto kolejny przypadek kolizji na nieodśnieżonych drogach. W miejscowości Pewel Ślemieńska, wsi położonej w powiecie żywieckim w gminie Świnna, doszło do czołowego zderzenia radiowozu z samochodem marki Citroen – wszystko tuż pod remizą strażacką OSP Pewel Ślemieńska.

Stłuczka z udziałem radiowozu policyjnego

Jak wynika z policyjnych ustaleń przeprowadzonych we współpracy ze strażakami, w godzinach popołudniowych, dokładniej około godziny 15:30, 19-letni kierowca Citroena nie zdołał zapanować nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas akurat wtedy, gdy przejeżdżał tamtędy radiowóz policyjny. Auta zderzyły się ze sobą zderzakami, w wyniku czego uszkodzone zostały maski samochodów oraz przednie części karoserii. Poza tym nikomu nic się nie stało.

Stłuczka z udziałem radiowozu policyjnego

Działania strażaków ograniczyły się jedynie do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatorów, usunięcia wycieków i przesunięciu pojazdów na pobocze, co potrwało niecałą godzinę. Mimo że kolizja nie była niebezpieczna, policja apeluje o rozwagę na drodze, zwłaszcza w okresie zimowym.

Stłuczka z udziałem radiowozu policyjnego

fot. OSP Pewel Ślemieńska Facebook

Komentarze (1)

ale urwal! trcohe zimy i ludzie juz zapominaja jak sie jezdzi!!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.