Start sezonu narciarskiego w COS Skrzyczne - Beskidy Winter Go!

Start sezonu narciarskiego w COS Skrzyczne – Beskidy Winter Go!

——

Data Wydarzenia: 18 grudzień, 2021;
Miejsce: Szczyrk, Centralny Ośrodek Sportu w Skrzycznem.

——

Ośrodki narciarskie w Beskidach zaczynają otwierać swoje trasy dla spragnionych zjazdów narciarzy. Z okazji rozpoczynającego się sezonu narciarskiego jeden z większych kurortów zimowych, czyli Centralny Ośrodek Sportu w Skrzycznem, organizuje dla turystów imprezę taneczną z udziałem kapel góralskich i DJ-a. Nie zabraknie też tradycyjnych elementów w postaci pokazowej jazdy na nartach czy uroczystego otwarcia stoków.

COS Skrzyczne już od soboty 18 grudnia będzie czynny dla narciarzy i snowboardzistów w godzinach od 08:00 do 15:00. Aby to uczcić, w tym dniu na szczycie góry oraz na dolnej stacji kolejki gondolowej zaplanowano imprezę o nazwie Beskidy Winter Go. W programie wydarzenia m.in.:

  • prezentacja oferty ośrodka;
  • ceremonia otwarcia sezonu z odegraniem hejnału i rozpaleniem watry góralskiej;
  • pokazy ekstremalnej jazdy na nartach;
  • ognisko ze wspólnym pieczeniem kiełbasek;
  • część artystyczna: w tym występy dudziarzy, tancerzy góralskich i potańcówka z DJ-ami znanymi z SnowFest Festival.

Szykuje się naprawdę huczna inauguracja sezonu na Skrzycznem!

fot. Centralny Ośrodek Sportu w Skrzycznem Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.