Stand-Up "To nie są ćwiczenia" w Oświęcimiu

Stand-Up “To nie są ćwiczenia” w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 26 listopada 2021, godzina: 20:00.
Miejsce: Oświęcim, Jakob Haberfeld.

——

Miłośników dobrego humoru i występów satyrycznych solowych artystów z pewnością niezmiernie ucieszy wiadomość o nadchodzącym stand-upie w wykonaniu Pawła Chałubki. Zapraszamy na godzinny monolog komediowy, który odbędzie się w piątek 26 listopada o godzinie 20:00 w Oświęcimiu.

Paweł Chałubka to rzadko spotykana osobistość w świecie komediowego show-biznesu. Przez 12 lat pracował jako kucharz, lecz ni stąd, ni zowąd zmienił własne powołanie i został stand-uperem. To właśnie dzięki swoim pełnym humoru, zaskakującym opowieściom i wpadkom z doświadczenia gastronomicznego zyskał sympatię słuchaczy. W 2017 roku wziął udział w Roaście Pawła Mikołajuwa, czyli popularnego Popka. Podczas swoich występów w niesamowity sposób łączy absurdy szarej rzeczywistości z żartami z tekstów piosenek polskich raperów.

W Oświęcimiu zaprezentuje swój najnowszy program satyryczny pt.: “To nie są ćwiczenia” – na pewno osiągnie sukces na miarę jego poprzednich serii, np. “Ego” i “To tylko żarty”, które sam autor upublicznił w Internecie, żeby bawić ludzi.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.