Stand-up Sebastiana Rejenta w Bielsku-Białej

Stand-up Sebastiana Rejenta w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 26 październik, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Miasto.

——

Rejent, czyli doświadczony komik z długoletnim stażem, rusza w trasę ze swoim programem komediowym pt.: “Voila”. Pierwszy przystanek w Klubie Miasto w Bielsku-Białej, we wtorek 26 października o godzinie 19:00.

Na występ zapraszamy pełnoletnich sympatyków kabaretów i dobrego humoru – z całą pewnością nie zabraknie żartów adresowanych specjalnie do dorosłych widzów.

Sebastian Rejent to kabareciarz z krwi i kości, wielki miłośnik komedii oraz twórca wielu monologów satyrycznych. Lubiany w świecie polskich mediów, telewizji i radia, współpracował ze znanymi stacjami telewizyjnymi, np. Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.

Jednak na deskach scenicznych czuje się najlepiej, stąd jego występy w formacie Stand-Up – uwielbia rozśmieszać innych na żywo poprzez interakcję z tłumem.

Nazywany jest czasem Królem Roastów, czyli wywodzącej się z Ameryki formy komedii rozrywkowej, na które ściąga się gościa honorowego, będącego tzw. roastowanym. Zadaniem pozostałych uczestników jest wygłaszanie ironicznych, obraźliwych, często nawet wulgarnych wypowiedzi na temat tej specjalnie wybranej osoby.

Rejent wielokrotnie brał udział w podobnych wydarzeniach, m.in. został zaproszony na Roast Kuby Wojewódzkiego, o którym swego czasu było naprawdę głośno.

Sebastian Rejent dobrze wie, jak żonglować słowami i bawić swoich słuchaczy. Każdy jego występ to niepowtarzalne widowisko, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupienia biletów.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.