Stand-Up przy fortepianie w Oświęcimiu

Stand-Up przy fortepianie w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 19 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Oświęcim, Jakob Haberfeld Story.

——

Na dobry początek weekendu zapraszamy do Oświęcimia, konkretnie do Jakob Haberfeld Story na występ łączący ze sobą różne formy artystyczne. Zainteresowanych tym oryginalnym wydarzeniem zachęcamy do rezerwowania terminu oraz wykupowania biletów na 19 listopada o godzinie 19:00.

Adam Snopka to energiczny pianista, który realizuje się w formach komediowych. Przy czym, jako muzyk z wykształcenia, w swoich przedstawieniach satyrycznych koncentruje się na humorze oscylującym wokół muzyki właśnie. Dzięki temu gwarantuje niesamowity, niepowtarzalny stand-up przy fortepianie, w którego trakcie możemy się np. dowiedzieć, że co trzeci współczesny utwór rozrywkowy posiada w sobie element piosenki “Pieski małe dwa”. Komedia, performance, śpiew – takiego występu w Polsce dawno nie było!

Adam Snopka zaprezentuje swój autorski program muzyczno-komediowy, gdzie widzowie poznają sekrety z życia gwiazd światowej sławy, odkryją nowe rodzaje gatunków muzycznych, a także będą mieć okazję pośpiewać wspólnie z artystą.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.