Stand-up Oświęcim - Midas, Mysza, Konkiel

Koncert Klamka w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 21 październik, godzina 19:00.
Miejsce: Oświęcim, Klub Vinyl.

——

Niepokorne, nieświęte trio w składzie Daniel Midas, Marlena Mysza i Paweł Konkiel odwiedzi Klub Vinyl w Oświęcimiu w czwartek 21 października. Grupa zaoferuje występ kabaretowy w formie Stand-Up, czyli opowiadania zabawnych monologów, żartów i kawałów na żywo na oczach zgromadzonych widzów. Zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają się pośmiać z absurdów życia codziennego, na godzinę 19:00.

Midas, Mysza, Konkiel – to wschodzące gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, pokazujące bardzo zróżnicowany, lecz prześmieszny, zaskakujący i energiczny materiał z różnych perspektyw.

Midas mówi prawie zawsze prawdę, często ubarwia swoje opowieści ironią.

Mysza to typowa roztrzepana kobieta, której wszędzie pełno, zwłaszcza w dziedzinie fitnessu.

Z kolei Konkiel prezentuje męski, luzacki, nieco marudny, ale wyjątkowo grzeczny punkt widzenia. Ich wspólny występ komediowy poprowadzi kolejny młody stand-uper, Mateusz Burkacki, znany z własnych improwizacji oraz prowadzenia profili na platformach Instagram i YouTube.

Występ polecany dla osób, które lubią niewybredny humor początkujących artystów kabaretowych i chcą ich wesprzeć na trudnej drodze do sławy. Kto wie, może pośród nich znajduje się przyszły komik na miarę Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów lub Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju?

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.