Stand-Up "Moje TABU" Katarzyny Piaseckiej w Bielsko-Białej

Stand-Up “Moje TABU” Katarzyny Piaseckiej w Bielsko-Białej

——

Data Wydarzenia: 6 grudzień; godzina 20:00, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Miasto.

——

Aby uczcić Mikołajki, 6 grudnia w Klubie Miasto w Bielsku-Białej wystąpi rozpoznawalna artystka kabaretowa, czyli niezastąpiona Katarzyna Piasecka, której charakterystyczny styl pokochało tysiące widzów. Pełnoletnich chętnych zapraszamy do wykupienia biletów na ten niepowtarzalny Stand-Up rozpoczynający się o godzinie 20:00.

Katarzyny Piaseckiej nie trzeba nikomu przedstawiać, a zwłaszcza prawdziwym fanom występów satyrycznych. To stand-uperka, która na stałe zagościła na polskiej scenie kabaretowej – od 2008 roku udziela się we wszelkich formach rozrywkowych i programach komediowych, m.in. na antenie HBO GO czy Comedy Central. Jednak najbardziej uwielbia improwizacje na żywo z publicznością w roli głównej. Niesamowite podejście do życia, typowo babski humor i żarty na temat relacji damsko-męskich to z pewnością cechy wyróżniające jej twórczość na tle innych kabareciarzy.

Wkrótce zaprezentuje swój najnowszy projekt pt.: “Moje TABU”, czyli nowe ciekawe historie oraz nowe dosadne komentarzena temat otaczającej rzeczywistości.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.