Stand Up Maćka Adamczyka i Wojtka Fiedorczuka w Bielsku-Białej

18 stycznia: Stand Up Maćka Adamczyka i Wojtka Fiedorczuka w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 18 stycznia, 2022.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Miast.

——

Fani komedii ucieszą się zapewne na wieść, że w Nowym Roku w Bielsku-Białej nie zabraknie występów zabawnych stand-uperów. We wtorek 18 stycznia o godzinie 19:00 będzie okazja do tego, by w bielskim Klubie Miasto obejrzeć i posłuchać monologów komediowych autorstwa dwóch doświadczonych komików: Maćka Adamczyka oraz Wojtka Fiedorczuka. Impreza tylko i wyłącznie dla osób dorosłych!

Kim są obaj panowie? Maciek Adamczyk to komediant z długoletnim stażem – w branży tkwi już od 10 lat, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych solowych artystów komediowych w Polsce. Na co dzień otwarty, spokojny, pogodny, na scenie dzieli się swoimi wnikliwymi obserwacjami i zaostrzonym poczuciem humoru, przy czym w razie, gdy coś go naprawdę denerwuje, nie stroni od przekleństw.

Z kolei Wojtek Fiedorczuk lubi zaskakiwać inteligentną publiczność. Uprawia stand-up kontrowersyjny – w trakcie występów celuje w absurd, prowokację, niedopowiedzenia i szczerość aż do bólu. Jego natchnieniem są artyści i poeci starej daty:Młynarski, Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie.

Obaj zaprezentują swoje najnowsze programy humorystyczne: kolejno “Syndrom Sztokholmski” i “Jak upozorować własne życie”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.