Stand-Up - Ewa Błachnio i Michał Pałubski

Stand-Up – Ewa Błachnio i Michał Pałubski

——

Data Wydarzenia: 17 listopad, godzina 19:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja.

——

Specjalnie dla miłośników solowych występów satyrycznych na żywo w Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja zaprezentują się aż dwie sławy ze świata kabaretów, czyli Ewa Błachnio i Michał Pałubski, obydwoje ze swoimi najnowszymi programami komediowymi. Zainteresowanych zapraszamy w środę 17 listopada na godzinę 19:00.

Oba nazwiska artystów są zapewne znajome dla wielbicieli sceny kabaretowej. Ewa Błachnio, do 2014 roku współpracująca z Kabaretem Limo, to dziewczyna o wyjątkowo żywiołowym usposobieniu i charakterystycznym stylu bycia. Sympatię widzów zyskała dzięki swojej pozytywnie zakręconej energii, którą chętnie dzieli się podczas występów przed publicznością. Obecnie, oprócz współprowadzenia audycji “Poliż temat” w radiu RMF FM, promuje swój aktualny program satyryczny pt.: “Apokalipsy nie będzie”.

Z kolei wielu z pewnością kojarzy Michała Pałubskiego dzięki kultowej postaci Buby wykreowanej na potrzeby skeczów, które grał z Formacją Chatalet. Od 2019 roku jednak artysta próbuje swoich sił w karierze solowej, a w autorskich monologach piętnuje szeroko pojętą głupotę ludzką i swoją własną. W najbliższym czasie przedstawi najnowszy repertuar pod kontrastowym tytułem “Jak myślisz, że jest ok, to nie jest ok

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.