Stand-Up Błażeja Krajewskiego "Rzut za dwa"

Stand-Up Błażeja Krajewskiego “Rzut za dwa”

——

Data Wydarzenia: 23 listopada 2021, godzina: 20:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Miasto.

——

Po skończonym okresie pandemicznego lockdownu Błażej Krajewski powraca na deski z nowymi siłami i ma na celowniku tylko jedno – rozbawienie publiczności do łez! Na pełne humoru przedstawienie komediowe na żywo zapraszamy we wtorek 23 listopada do Bielska-Białej, start wydarzenia o godzinie 20:00.

Błażej Krajewski to bydgoski satyryk, pasjonat dubbingu, człowiek o wielu twarzach i chodzący magnes na kłopoty. Pracował już jako księgowy, animator dziecięcy, woźny w prokuratorze, instruktor wspinaczki skałkowej czy stolarz, ale wszędzie od razu przyciągał serie niefortunnych wpadek, o których chętnie opowiada podczas swoich występów. Oprócz tego dzieli się również historiami z rodzinnego miasta, a także prezentuje różne wcielenia w postacie rodem ze świata popkultury razem z naśladowaniem głosów – wspaniale imituje m.in. Wojciecha Cejrowskiego, Bogusława Lindę, Zenona Martyniuka czy popularnego w dawnych czasach Hugo ze stacji Polsat.

Obecnie, podczas trwającej właśnie trasy, promuje swój najnowszy, długo przygotowywany program zatytułowany “Rzut za dwa”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.