Stand-Up Bez Cenzury w Oświęcimiu

Stand-Up Bez Cenzury w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 9 grudzień; godzina 20:00, 2021;
Miejsce: Oświęcim, Jakob Haberfeld Story.

——

Przed nami podwójnie niesamowity Stand-Up, tym razem nie w wykonaniu zawodowych komików, a znanych i lubianych prezenterów radiowych – Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski zaprezentują ostry, wręcz pikantny stand-up bez żadnej cenzury. Żeby zobaczyć na własne oczy głosy, które codziennie słyszymy w radiu, zachęcamy do przyjazdu do Jakob Haberfeld Story w Oświęcimiu w dniu 9 grudnia (czwartek) o godzinie 20:00. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich!

Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski – dzięki temu duetowi cała Polska wstaje co rano z uśmiechem na ustach. Obaj panowie, czyli dwaj niezastąpieni dziennikarze radiowi i felietoniści, na co dzień współpracują na falach radia RMF FM, prowadząc popularną poranną audycję pt.: “Wstawaj, szkoda dnia” o charakterze rozrywkowym i satyrycznym. Ich niewybredny humor i żarty spowite solidną warstwą ironii zyskały sympatię tysięcy Polaków.

Tym razem, w Oświęcimiu, będzie okazja, by zobaczyć ich na żywo. Opowiedzą o tematach, których nie wolno lub których nie wypada poruszać na antenie radia. Będzie ostro, będzie niegrzecznie, będzie całkiem bez cenzury!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.