SSR Żywiec z nowym sprzętem od sponsora

SSR Żywiec z nowym sprzętem od sponsora

SSR Żywiec z nowym sprzętem od sponsora

Data Wydarzenia: 7 września, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Oto doskonały przykład współpracy pomiędzy lokalnymi przedsiębiorstwami a instytucjami dbającymi o środowisko! Na początku września strażnicy z SSR Żywiec otrzymali nowy sprzęt do działań terenowych z rąk dyrekcji spółki Beskid Żywiec zajmującej się odbiorem odpadów na terenie powiatu żywieckiego. Taki bezinteresowny podarunek z pewnością umożliwi przeprowadzanie większej ilości kontroli stanowisk wędkarskich.

Przekazanie sprzętu nastąpiło podczas uroczystego spotkania władz spółki Beskid Żywiec z przedstawicielami SSR Żywiec. Strażnicy zostali doposażeni profesjonalnym sprzętem do prowadzenia obserwacji w terenie – w ten sposób prezes i dyrektor spółki pragnęli podziękować im za ich wkład w ochronę lokalnych wód. Dodatkowo obie strony podpisały umowę, która zakłada pojawienie się podobnych aktów wsparcia finansowego i rzeczowego w przyszłości.

Miejmy nadzieję, że nowy sprzęt od władz spółki Beskid Żywiec ułatwi strażnikom z SSR Żywiec codzienną pracę, w tym również wykrywanie kłusowników grasujących nad wodami Jeziora Żywieckiego.

fot. SSR Żywiec – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.