Sprint z Bielska-Białej

Sprint z Bielska-Białej triumfuje w biegach górskich

Sprint z Bielska-Białej

Data Wydarzenia: 30 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Bielski Sprint najlepszy w kraju! W dniu 30 lipca w Międzygórzu odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach górskich w stylu alpejskim, podczas których delegacja młodzieży z KS Sprint Bielsko-Biała potwierdziła swoją dominację – młodzi biegacze zdobyli aż 3 tytuły mistrzowskie.

Pogoda podczas Mistrzostw Polski w biegach górskich nie rozpieszczała zawodników. Jednak pomimo deszczu i dość trudnych warunków na trasie bielska młodzież pokazała klasę. Młodzi biegacze z KS Sprint w klasyfikacji indywidualnej zdobyli łącznie 3 tytuły mistrzowskie i 1 wicemistrzowski w biegach na odległość 9, 6 i 2 km, a także zajęli trzecie miejsce w biegu na dystans 2 km. Natomiast w klasyfikacji drużynowej okazali się najlepsi w kraju.

Powyższe wyniki są naprawdę godne podziwu, biorąc pod uwagę młody wiek zawodników oraz niesprzyjające warunki panujące na trasie podczas biegów górskich, czyli biegów pod górkę.

fot. KS SprintBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.