Spotykalnia Kubiszówki - przyjazne miejsce do spotkań

Spotykalnia Kubiszówki – przyjazne miejsce do spotkań

Spotykalnia Kubiszówki - przyjazne miejsce do spotkań

Data Wydarzenia: 13 stycznia, 2023;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W ostatnich dniach w Kubiszówce otwarta została tzw. Spotykalnia, czyli nowe miejsce do spotkań dla tych, którzy potrzebują nieodpłatnej sali do różnych akcji kulturowych i mityngów lokalnych stowarzyszeń. Inicjatywę Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz popiera Urząd Miasta Bielsko-Biała.

Spotykalnia w Kubiszówce powstała z myślą o mieszkańcach, osobach udzielających się społecznie i grupach nieformalnych. Tutaj każdy może nieodpłatnie zorganizować apolityczne spotkanie dotyczące bielskiej społeczności, np. na temat wprowadzenia usprawnień na terenie miasta. Oprócz tego w Spotykalni można także skorzystać z pomocy animatorów z Kubiszówki, którzy chętnie pomogą zaplanować niekomercyjne działania kulturalne, w tym m.in. zorganizować imprezę charytatywną.

Zapraszamy do spotkań w Kubiszówce! Spotykalnia czynna jest w poniedziałki w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach od 09:00 do 16:00.

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.