6 grudnia: Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Skoczowie

6 grudnia: Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Skoczowie

——

Data Wydarzenia: 6  grudnia, godzina: 16:00 -19:00; 2021.
Miejsce: Skoczów, Rynek.

——

Dla miłośników uwspółcześniania znanych tradycji mamy unikalną propozycję na spędzenie Mikołajek. W poniedziałek 6 grudnia na Rynek w Skoczowie przyjedzie Święty Mikołaj, jednak nie jak zwykle w saniach zaprzężonych w renifery, tylko na motocyklu! Aby zobaczyć na własne oczy to jakże efektowne wejście, zapraszamy do udziału w wydarzeniu w godzinach popołudniowych od 16:00 aż do 19:00.

Zmiana sposobu dostania się na miejsce nie oznacza zmiany zwyczajowych atrakcji, które wszyscy znamy i kochamy. Nie zabraknie tradycyjnego rozdawania słodyczy najmłodszym czy możliwości zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami, czyli ze Śnieżynką oraz z Elfem. Zwolennicy słodkości i entuzjaści fotografii z pewnością nie będą się czuć zawiedzeni.

Gwoździem programu i niejako zwieńczeniem całej akcji będzie uroczyste rozświetlenie choinki miejskiej na rynku, które nastąpi punktualnie o godzinie 18:00.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.