Spotkanie podróżnicze w Książnicy Beskidzkiej

Spotkanie podróżnicze w Książnicy Beskidzkiej

Spotkanie podróżnicze w Książnicy Beskidzkiej

Data Wydarzenia: 22 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy specjalną propozycję dla tych, którzy lubią piesze wędrówki! Książnica Beskidzka organizuje wyjątkowe spotkanie podróżnicze z Olą Synowiec i Arkadiuszem Winiatorskim, czyli parą podróżników, którzy na własnych nogach przebyli aż 12 tysięcy kilimerów przez Amerykę Północną i Środkową. Ich wyprawa otrzymała tytuł Podróży Roku 2020.

Ola Synowiec i Arkadiusz Winiatorski to piesi podróżnicy, którzy najbardziej znani są ze swojej wyprawy przez obie Ameryki. Swój marsz zaczęli w Meksyku, a skończyli w Kanadzie. Ich wędrówka zyskała powszechne uznanie, o czym świadczy szereg nagród od m.in. National Geographic Traveler. Wrażenia z pieszej podróży po Ameryce opisali w książce pt. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady, na co dzień prowadzą też fanpage o nazwie Stones on Travel. O tym i o innych aspektach życia podróżnika opowiedzą na spotkaniu podróżniczym w Książnicy Beskidzkiej.

Na spotkanie podróżnicze z Olą Synowiec i Arkadiuszem Winiatorskim zapraszamy już w poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 17:00 w gmachu Książnicy Beskidzkiej przy ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej.

fot. Stones on Travel – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.