Spotkanie Podróżnicze "Islandia - wyspa ognia i lodu" w Cieszynie

Spotkanie Podróżnicze “Islandia – wyspa ognia i lodu” w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 25 listopada 2021, godzina: 17:00.
Miejsce: Cieszyn, Dom Narodowy.

——

Już 25 listopada (czwartek) o godzinie 17:00 odbędzie się niezwykła relacja lokalnego podróżnika, Michała Szypuły, z jego wędrówek po Islandii. Z pewnością zobaczymy przepiękne ujęcia dzikiej przyrody w towarzystwie barwnych opowieści. Zainteresowanych zachęcamy do przyjazdu do Cieszyna, a konkretniej do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy”.

Tytuł spotkania “Islandia – wyspa ognia i lodu” nie jest wcale przypadkowy. Razem z Michałem Szypułą, podróżnikiem z zamiłowania, ponownie odwiedzimy tą niezwykłą wyspę, na której znajdują się różne dziwy natury z dwóch różnych biegunów, ciepłego i zimnego. Prowadzący zaprezentuje zdjęcia i filmy z czynnego wulkanu, gorących źródeł, klifów i lodowców, jakie zgromadził podczas swoich dwóch wyjazdów na dystans ok. 6 tysięcy kilometrów. Oprócz tego opowie o Ultramaratonie 2021, gdzie brał udział jako jedyny obcokrajowiec, a także zasugeruje, w jaki sposób odwiedzić najciekawsze miejsca na Islandii, nie wydając fortuny na zaopatrzenie i noclegi.

Osoby planujące wakacje na Islandii lub dopiero poszukujące inspiracji do podróży z pewnością nie będą zawiedzeni.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.