Spotkanie Planszówkowe vol. 5 w Cieszynie

Spotkanie Planszówkowe vol. 5 w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 26 listopada 2021, godzina: 17:00.
Miejsce: Cieszyn, Herbaciarnia Leja.

——

Herbaciarnia Leja w Cieszynie zachęca wszystkich mieszkańców i okolicznych turystów do wzięcia udziału w niezwykle przyjaznej akcji mającej na celu beztroską zabawę. W końcu, nic tak nie odpręża po ciężki dniu w pracy jak partyjka pokera albo Chińczyka, prawda? Zainteresowanych pograniem w gry prosimy o zjawienie się na miejscu o godzinie 17:00 w piątek 26 listopada.

Dzięki współpracy z nieformalnym Klubem Fantastyki Kregulec działającym na terenie Śląska Cieszyńskiego, udało się zorganizować sporą, rozbudowaną bazę gier typu planszowe i karciane. W trakcie wydarzenia będzie okazja, by zasiąść przy stole razem z innymi miłośnikami pionków lub kart oraz zagrać niejedną partię w doborowym towarzystwie. Przy czym nie trzeba znać zasad rozgrywki ani czytać nudnych instrukcji – prowadzący z chęcią wytłumaczą reguły gry w prosty i przystępny sposób nawet najmłodszym dzieciom. Dzięki temu można od razu, niemal z marszu, wskoczyć w wir dobrej zabawy!

Takie spędzenie wolnego czasu nadaje się idealnie na piątkowy wieczór z przyjaciółmi zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych.

Komentarze (1)

Szkoda, że mam daleko do Cieszyna, chętnie bym pojechała, gdybym mogła :/

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.