6 grudnia: Spotkanie Mikołajkowe w Wiśle

6 grudnia: Spotkanie Mikołajkowe w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 6  grudnia, godzina: 16:00; 2021.
Miejsce: Wisła.

——

Zarząd Osiedla Nowa Osada we współpracy z Radnymi Miasta Wisła zorganizowali ciekawy sposób na miłe spędzenie mikołajkowego popołudnia dla rodzin z dziećmi w malowniczej scenerii Dworu nad Wisłą. Nie zabraknie gier, konkursów z nagrodami i ciepłego poczęstunku dla każdego. Zainteresowanych uprasza się o stawienie się na miejscu w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 16:00.

W programie imprezy przewidziano najróżniejsze atrakcje. Będą wesołe gry i zabawy oraz konkursy z drobnymi upominkami, całość w tematyce mikołajkowej na dobry początek grudniowych świąt. Dla dzieci do 12 roku życia przewidziano wspaniałą atrakcję w postaci prezentów wręczanych przez Świętego Mikołaja we własnej osobie. Z kolei dorośli doglądający swoich bawiących się pociech będą mogli się uraczyć kawą i słodkim poczęstunkiem.

Powyższe wydarzenie to wyśmienita okazja na dobrą zabawę dla dzieci oraz udany odpoczynek dla rodziców.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.