Spotkanie dla kobiet w Klubokawiarni Aquarium

Spotkanie dla kobiet w Klubokawiarni Aquarium

Spotkanie dla kobiet w Klubokawiarni Aquarium

Data Wydarzenia: 26 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Początki górskich wędrówek nigdy nie należały do najłatwiejszych spraw do przemyślenia. Z tego powodu Klubokawiarnia Aquarium organizuje spotkanie specjalnie z myślą o kobietach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z górami i zdobyć swój pierwszy szczyt. Przez cały proces przygotowania się do swojej pierwszej wyprawy uczestniczki przeprowadzi pani Monika z projektu Góra jest Kobietą.

Spotkanie pod tytułem Kobiety na szlaku – jak rozpocząć swoją przygodę z górami będzie miało charakter prelekcji. Gościem specjalnym w Klubokawiarni Aquarium będzie pani Monika, założycielka projektu i twórca marki Góra jest Kobietą, która ma na swoim koncie wiele udanych wędrówek po polskich górach, w tym po Beskidach czy Bieszczadach. Podczas niezobowiązującej rozmowy w przyjaznej atmosferze opowie o tym, jak sama zaczynała przygodę z górskimi wyprawami i dlaczego w ogóle warto wybrać się na szlaki turystyczne w górach.

Na spotkanie w Klubokawiarni Aquarium zapraszamy nie tylko kobiety! Prelekcja rozpocznie się w poniedziałek 26 września o godzinie 18:00 i potrwa około dwie godziny.

fot. Góra jest Kobietą – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.