W rytmie natury

Spotkania edukacyjne na szlaku na Babiej Górze

W rytmie natury

Data Wydarzenia: 15-16 lipca, 2022;
Miejsce: Babiogórski Park Narodowy;

——

Mamy prawdziwą gratkę dla najmłodszych! Aby zachęcić dzieci do spędzania wolnego czasu na spacerach w górach, Babiogórski Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w nietypowych spotkaniach edukacyjnych, które czekać będą na uczestników na szlakach na Babiej Górze – w programie gry i zabawy przyrodnicze dla naprawdę bystrego oka.

Na osoby prowadzące zajęcia można natrafić w wyznaczonych godzinach na Babiej Górze. Tym razem w trosce o bezpieczeństwo dzieci spotkania odbędą się na urokliwym zielonym szlaku z Zawoi Markowej do Schroniska na Markowych Szczawinach. Podczas zajęć najmłodsi zagrają w detektywa na szlaku, przyrodnicze bystre oko czy odkryją barwy natury, co pozwoli im w ciekawy sposób zapoznać się z górską przyrodą.

Aby uczestniczyć w spotkaniach edukacyjnych na Babiej Górze, należy znaleźć się na zielonym szlaku o godzinie 10:00 w dniu 15 lub 16 lipca. 

fot. Babiogórski Park Narodowy – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.