Spektakt teatralny "Seks dla opornych" w Żywcu

Spektakt teatralny “Seks dla opornych” w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 6 listopad, godzina 18:00.
Miejsce: Żywiec, Miejskie Centrum Kultury.

——

Miłośnikom teatralnych przeżyć proponujemy komedię pt.: “Seks dla opornych”.

Nadchodzi całe sto minut wyśmienitej zabawy podczas prześmiesznej sztuki teatralnej, oryginalnie autorstwa Michele Riml. To naprawdę wyjątkowy, humorystyczny spektakl o relacjach damsko-męskich z dojrzałym, uniwersalnym przesłaniem. Jak sugeruje jednak sam tytuł, przedstawienie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Dorosłych widzów zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu już 6 listopada na godzinę 18:00.

O czym opowiada spektakl? Głównie o problemach w związku.

Małżeństwo z 25-letnim stażem, czyli Alice i Henry, odnajduje poradnik “Seks dla opornych”. Z racji tego, że w ich pożyciu małżeńskim od dłuższego czasu powiewa nudą, decydują się wspólnie na szalony krok. Wyjeżdżają do najmodniejszego hotelu w mieście, by z dala od domowych pieleszy odbudować swój związek dzięki wskazówkom zawartym w poradniku. Mają nadzieję, że uda im się rozbudzić dawną namiętność w ich życiu intymnym. Na koniec okaże się, czy poradnik przyniesie im upragnione poczucie bezpieczeństwa i bliskości, czy jednak wywoła większy żal, zażenowanie i rozczarowanie.

“Seks dla opornych” to widowisko jedyne w swoim rodzaju. Wbrew erotycznemu tytułowi, komedia w sposób błyskotliwy porusza tematy damsko-męskie, ich odmienne wyobrażenia i punkty widzenia, a także kwestie dotyczące życia, przemijania i miłości, jednocześnie bawiąc do łez. Całości kreacji dopełnia obsada aktorska: w rolach głównych wystąpią Beata Zarembianka, wieloletnia aktorka teatralna, oraz Dariusz Niebudek, aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy.

Powiązane wpisy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.