Spektakl Teatralny "Żona do adopcji" w Bielsku-Białej

Spektakl Teatralny “Żona do adopcji” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 14 listopad, godzina 18:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Klub Klimat.

——

Dnia 14 listopada w Klubie Klimat w Bielsku-Białej będzie można obejrzeć spektakl adresowany do dorosłych odbiorców pt.: “Żona do adopcji” w reżyserii Jakuba Ehrlicha. Widzów czeka niesamowicie przyjemna komedia przypadków, insynuacji i niedomówień, która z pewnością rozbawi do łez każdego ponuraka. Entuzjastom dobrego humoru polecamy wykupienie biletów na godzinę 18:00.

Sztuka teatralna w sposób żartobliwy i ironiczny przedstawia scenerię zawalenia się wypracowanego życiowego ładu.

Wystarczył jeden wyjazd żony, żeby wypracowany porządek życia wraz z rutynowym biegiem rzeczy po prostu rozpadły się na kawałki. Gdy tylko Adam zostaje sam w domu, nagle wszystko zaczyna się sypać.

Rozpoczyna się seria wpadek oraz nieprzewidywalnych wydarzeń. Mieszkanie kilkakrotnie nawiedza uparty domokrążca i namolny wróżbita, do środka wprasza się dawno niewidziany kolega z podstawówki, przychodzi też przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego. Co gorsza, zjawiają się wszyscy naraz. Jak wytłumaczyć ich obecność pod jednym dachem? Oto jest pytanie!

W obsadzie aktorskiej zobaczymy m.in. Olgę Borys, aktorkę znaną z seriali i filmów fabularnych, a także Jakuba Wonsa, syna znanego aktora starszego pokolenia Grzegorza Wonsa.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.