Spektakl teatralny "Telewizja Kłamie" w Bielsku-Białej

Spektakl teatralny “Telewizja Kłamie” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 9 grudzień; godzina 20:00, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki przy Bielskim Centrum Kultury.

——

W czwartek 9 grudnia w Domu Muzyki przy Bielskim Centrum Kultury odbędzie się nieprzeciętny spektakl teatralny pt. “Telewizja Kłamie”, który w sposób prześmiewczy opowie nam o realiach pracy w telewizji, czyli o wszystkim, co znajduje się na ekranie i poza nim! Jeśli ktoś pragnie się dowiedzieć, jak prezenterzy oszukują telewidzów, powinien rozważyć zakup biletów na sztukę na godzinę 20:00.

“Telewizja Kłamie” to zupełnie inny, świeży, odkrywczy pomysł na przedstawienie spektaklu. Dzięki niemu widzowie odkryją tajniki telewizyjne i różne chwyty służące właścicielom stacji do mamienia publiki – całość w lekkim, satyrycznym wydaniu. Rąbka tajemnicy uchylą aktorzy i osobistości, którzy w telewizji już niejedno widzieli:

  • scenariusz sztuki napisał Michał Paszczyk, komik i kabareciarz znany z  Kabaretu Paranienormalni,
  • sztukę wyreżyserował Bartek Kasprzykowski, aktor znany m.in. ze swojej roli w serialu “Przyjaciółki”;
  • w obsadzie znajdują się takie sławy jak Tamara Arciuch, Bartosz Opania i Adam Fidusiewicz;

To wydarzenie naprawdę warto zobaczyć, ponieważ zapowiada się jako prawdziwa perełka pośród zwykłych spektakli.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.