Spektakl teatralny "Pół na Pół" w Strumieniu

Spektakl teatralny “Pół na Pół” w Strumieniu

——

Data Wydarzenia: 12 listopad, godzina 20:15.
Miejsce: Strumień, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

——

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu odbędzie się spektakl teatralny dla miłośników dobrego humoru połączonego z odrobiną grozy rodem z utworów genialnego Alfreda Hitchcocka. Nie zabraknie zabawnych dialogów, śmiesznych kontekstów sytuacyjnych, nieprzewidywalnych zwrotów akcji, ciekawie wykreowanych bohaterów ani fabuły trzymającej w napięciu aż do ostatniej sceny. Na prawie dwugodzinną farsę i wyśmienitą zabawę zapraszamy już 12 listopada o godzinie 20:15.

Sztuka teatralna “Pół na pół” podejmuje tematy naprawdę ogromnej wagi – porusza kwestię nieporozumień rodzinnych i piętrzącej się we wzajemnych relacjach góry kłamstw.

Dwaj bracia, Robert i Dominik, mają wielkie marzenia. Na drodze do realizacji tych wspaniałych planów stoi jednak ich własna matka. Obaj doskonale wiedzą, że otrzymanie spadku po rodzicielce to jedyne dostępne wyjście z trudnej sytuacji, ponieważ nagły zastrzyk gotówki rozwiązałby wszelkie obecne problemy. Z drugiej strony, nie są przecież potworami czyhającymi na śmierć kobiety, która ich urodziła. Dylemat moralny oraz więzi rodzinne pokazane zostały w wyjątkowo przewrotny, prześmiewczy i ironiczny sposób. Co się ostatecznie wydarzy? Dowiedzą się ci, którzy zakupią bilety.

Odtwórcami roli dwóch braci będą Piotr Polk, znany z serialu “Ojciec Mateusz” aktor telewizyjny, oraz Piotr Szwedes, którego widzowie TVP2 z pewnością pamiętają z serialu “Złotopolscy”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.