Spektakl Teatralny "Nerwica Natręctw" w Oświęcimiu

Spektakl Teatralny “Nerwica Natręctw” w Oświęcimiu

——

Data Wydarzenia: 14 listopad, godzina 16:00 lub 19:00.
Miejsce: Oświęcim.

——

Artur Barciś, występujący od lat na deskach polskiej sceny teatralnej, po raz kolejny próbuje swych sił jako reżyser spektakli. Tym razem spod jego opiekuńczych skrzydeł wyfrunęła niezwykle udana, półtoragodzinna parodia opowiadająca o przypadkach z gabinetu psychologicznego z przymrużeniem oka.

Pełnoletnich widzów, pragnących obejrzeć finalny rezultat, zachęcamy do wybrania się do Oświęcimia w niedzielę 14 listopada i wykupienie biletów na godzinę 16:00 lub 19:00.

“Nerwica Natręctw” to lekka i przyjemna opowieść satyryczna, rozpoczynająca się w scenerii przypominającej dobry kawał albo skecz kabaretowy: przychodzi chory do lekarza, a ściślej mówiąc, do psychiatry.

W poczekalni do psychologa spotykają się ludzie z najróżniejszymi problemami natury psychicznej.

Jeden pacjent cierpi na niekontrolowane przeklinanie, drugi chorobliwie przelicza dosłownie wszystko, trzeci zmaga się ze strachem przed zarazkami, czwarty notorycznie powtarza uparcie każde zdanie, następny panicznie boi się stanąć na liniach, a jeszcze inny choruje na zaburzenia obsesyjne, czyli tytułową nerwicę natręctw.

Schorzenia te wywołują zabawne, wręcz komiczne sytuacje w życiu codziennym, a co dopiero w sytuacji, gdy spotkają się wszystkie naraz, albo, co gorsza, kiedy chorzy zaczną się leczyć samodzielnie pod nieobecność lekarza.

Co z tego wyniknie? Z pewnością pełen zbiór absurdów i okazji do śmiechu!

W obsadzie znajdują się wyłącznie gwiazdy polskiego kina i teatru, m.in. Katarzyna Herman, Karolina Sawka, Rafał Królikowski, Zdzisław Wardejn, a także sam reżyser Artur Barciś.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.