Spektakl teatralny "Kiedy kota nie ma..." w Bielsku-Białej

8 stycznia: Spektakl teatralny “Kiedy kota nie ma…” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 8 stycznia, 2022.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w Bielskim Centrum Kultury.

——

Jak mówi przysłowie, gdy kota nie ma, to myszy harcują. A co jeśli kot nagle wróci do domu? Tego dowiemy się w teatrze, oglądając niesamowitą komedię przypadków pt. “Kiedy kota nie ma…” w reżyserii Andrzeja Rozhina z plejadą polskich gwiazd w obsadzie. Chętnych do obejrzenia niezwykle zabawnej sztuki zapraszamy do wykupienia biletów na sobotę 8 stycznia w Domu Muzyki w Bielskim Centrum Kultury – spektakl dostępny w dwóch godzinach, o 15:30 i 18:30.

“Kiedy kota nie ma…” to polski przekład sztuki autorstwa angielskich scenarzystów, Johnniego Mortimera i Briana Cooke’a, stąd w fabule pełno brytyjskiego humoru sytuacyjnego i zawrotnych zwrotów akcji.

Dwie pary z wieloletnim stażem próbują ożywić swój związek w 20. rocznicę ślubu – z tego powodu wyjeżdżają na drugą podróż poślubną do Saint Tropez. W tak niewinny sposób zaczyna się przygoda, która stopniowo wymyka się spod kontroli wszystkich uczestników. W grę wchodzi rozbudzenie dawnej namiętności w fajtłapowatym mężu, zaimponowanie wyniosłej siostrze, a nawet próba samobójcza pięknej 20-latki z użyciem szczotki sedesowej. Szykują się dwie godziny dowcipu i śmiechów, podczas których nic nie da się przewidzieć!

W obsadzie królują znane twarze polskiej sceny teatralnej i filmowej: na deskach zobaczymy m.in. Katarzynę Skrzynecką, Wojciecha Wysockiego, Piotra Zelta, Jacka Lenartowicza, Anetę Zając czy Martę Wierzbicką.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.