9 stycznia: Spektakl teatralny "Goło i wesoło" w Bielsku-Białej

9 stycznia: Spektakl teatralny “Goło i wesoło” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 9 stycznia, 2022.
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w Bielskim Centrum Kultury.

——

Już w niedzielę 9 stycznia w Bielsko-Białej odbędzie się premiera prześmiesznej amerykańskiej komedii w przekładzie Lou Risinga i reżyserii Tomasza Sapryka pt. “Goło i wesoło”. Historia opowiada o grupie striptizerów, dlatego sztuka przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Wszystkich zainteresowanych dojrzałym humorem zapraszamy do Domu Muzyki w Bielskim Centrum Kulturyw dwóch możliwych godzinach: o 16:00 i 19:15.

Choć oryginalny konspekt sztuki autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony’ego McCartena powstał w 1987 roku, swoimi zaskakującymi żartami dalej bawi tysiące widzów na całym świecie.

Bohaterami sztuki jest grupa bezdomnych mężczyzn, którzy marzą o wielkiej karierze i jeszcze większych pieniądzach. W tym celu decydują się na założenie grupy striptizerskiej pod nazwą “Napalone Nosorożce”. Widzowie będą świadkami ich prześmiesznych, nieudolnych początków w branży – zobaczymy lekcje tańca, starania o dostanie się do jedynego klubu nocnego w mieście, a także premierowy występ, całość na wesoło i z przymrużeniem oka.

W rolach głównych wystąpią m.in.: Katarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Piotr Zelt, Marek Kaliszuk oraz Michał Meyer.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.