Spektakl teatralny "Garderoba Damska" w Cieszynie

Spektakl teatralny “Garderoba Damska” w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 9 grudzień; godzina 19:00, 2021;
Miejsce: Cieszyn, Ośrodek Kultury “Dom Narodowy”.

——

Jeśli ktoś kiedykolwiek zastanawiał się, jak wygląda praca aktora teatralnego od kuchni, zapraszamy na komedię pod wiele mówiącym tytułem “Garderoba Damska”, który odbędzie się w Cieszyńskim Ośrodku Kultury “Dom Narodowy”. Zachęcamy do zarezerwowania terminu i wykupienia biletów na dzień 9 grudnia na godzinę 19:00.

Premiera sztuki teatralnej powstałej w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich była planowana na listopad – nic jednak straconego! W najbliższych dniach będzie okazja zobaczyć zabawny spektakl w reżyserii Zbyška Radka.

W teatrze jest zwykle wiele miejsc i pomieszczeń: scena, kulisy, widownia… Jednak które z nich odgrywa największą rolę? Gdzie podejmuje się najważniejsze decyzje w sprawie wystawianej sztuki? Gdzie dyskutuje się o wszystkim i o niczym? Gdzie ocenia się każdą, najmniejszą nawet błahostkę? Odpowiedź jest prosta – w tytułowej garderobie damskiej! Co się wydarzy za zamkniętymi drzwiami? Pikantne szczegóły z życia aktora poznamy podczas cieszyńskiej sztuki.

Na deskach scenicznych wystąpią podopieczni Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie “Těšínské Divadlo”.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.