Spektakl teatralny "Dobrze się kłamie" w Bielsku-Białej

Spektakl teatralny “Dobrze się kłamie” w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 6 grudzień; godzina 17:30 oraz 20:00, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała, Dom Muzyki w Bielskim Centrum Kultury.

——

W dniu 6 grudnia, na przekór mikołajkowemu szaleństwu, miłośników teatru zapraszamy na niesamowicie śmieszny spektakl teatralny o kłamstwach w relacjach międzyludzkich. Na deskach Domu Muzyki w Bielskim Centrum Kultury zobaczymy plejadę polskich gwiazd. Sztuka dostępna do obejrzenia w dwóch różnych godzinach, o 17:30 lub o 20:00. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania biletów.

Spektakl “Dobrze się kłamie” bazuje na wydarzeniach z filmu w reżyserii Paola Genovese i opowiada o grupie przyjaciół, ukrywających przed sobą kilka sekretów.

Przyjaźń nie jest prosta – dowiedzą się o tym bohaterzy fabuły, która trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. Widzowie przekonają się, kto z grupy przyjaciół ukrywa wielką tajemnicę, a kto jedynie nieco kręci, wszystko za sprawą ryzykownej gry w publiczne podzielenie się zawartością swojego telefonu. Kogo całkowicie pogrążą odczytane na głos SMS-y i powiadomienia Facebooka? Komu kłamstwo wyjdzie na dobre? I jak ostatecznie zakończy się pozornie zwyczajny normalny wieczór towarzyski? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają ci, którzy wybiorą się do teatru na dziewięćdziesiąt minut wyśmienitej zabawy!

W rolach głównych wystąpią m.in. Anita Sokołowska, polska aktorka znana z serialu “Przyjaciółki” oraz Marcin Hycnar, słynny aktor dubbingowy, teatralny i reżyser w jednym.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.