Spacer przyrodniczy z Polską Szkołą Dendrologii

Spacer przyrodniczy z Polską Szkołą Dendrologii

Spacer przyrodniczy z Polską Szkołą Dendrologii

Data Wydarzenia: 24 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Mamy dla Was pierwszą z wielu propozycji na najbliższy weekend. Polska Szkoła Dendrologii i Arborystyki w Bielsku-Białej zachęca do wybrania się na jesienny spacer przyrodniczy z przewodnikiem w kierunku zielonego szlaku turystycznego na Kozią Górkę. Spotkanie rekomendujemy osobom zainteresowanym ekologią i szeroko pojętym środowiskiem przyrodniczym.

Organizatorami spaceru przyrodniczego są Polska Szkoła Dendrologii i Arborystyki oraz bielski Wydział Ochrony Środowiska i Energii. Spotkanie poprowadzi dr Wojciech Zarzycki, znany pasjonat przyrody, nauczyciel akademicki i autor wielu publikacji na temat botaniki. Od niego uczestnicy dowiedzą się, czym jest nauka zwana ekologią i dlaczego ma tak istotne znaczenie dla życia człowieka, nauczą się rozpoznawać lasy o charakterze zbliżonym do naturalnego, a także przećwiczą rozpoznawanie śladów historycznego użytkowania terenów zielonych w okolicy Koziej Górki.

Wstęp na spacer przyrodniczy na Kozią Górkę jest wolny – wystarczy jedynie zapisać się pod wskazanym adresem e-mail ([email protected]) i wybrać jedną z dwóch dostępnych tur. Zbiórka chętnych przy górnym wejściu na teren bielskich błoni. Liczba miejsc ograniczona!

fot. Polska Szkoła Dendrologii i Arborystyki – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.