Soszów-Cieślar z Wisły-Jawornik

Soszów-Cieślar MTB, czyli rowerem dookoła Wisły-Jawornik

Soszów-Cieślar z Wisły-Jawornik

Data Wydarzenia:  , 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Jeśli szukacie jakiegoś ciekawego aktywnego zajęcia w ten weekend, z pewnością ucieszycie się z tej propozycji dla rowerzystów! Organizacja Beskidy Rowerem we współpracy z Miastem Wisła zachęcają do przejechania się pętlą rowerową Soszów-Cieślar MTB, czyli wyjątkowo łatwą i przyjemną trasą dla rowerów, na której nie zabraknie wspaniałych widoków z dwóch najpiękniejszych szczytów w Beskidzie Śląskim.

Pętla rowerowa Soszów-Cieślar MTB startuje i kończy się w Wiśle-Jawornik – aby przejechać ją całą wystarczą jedynie dwie godziny jazdy. Cała trasa przebiega w dość łagodny sposób, dlatego świetnie nadaje się dla początkujących rowerzystów górskich. Małe przewyższenie na stosunkowo krótkim odcinku powoduje, że może tam jeździć każdy. Podjazd pod górę jest utwardzony, jedynie zjazd powrotny w kierunku Wisły-Jawornik jest nieco kamienisty. Na drodze można jednak napotkać punkty gastronomiczne, wprost idealne do odpoczynku.

Warto wybrać się na przejażdżkę rowerową po pętli Soszów-Cieślar MTB, ponieważ prowadzi ona w najlepsze miejsca widokowe, skąd można zobaczyć jedne z najpiękniejszych panoram górskich w całym Beskidzie Śląskim.

fot. Beskidy Rowerem – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Komentarze (1)

Gdzie link do trasy 🙂

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.