Śnieg plus letnie opony równa się kraksa

Śnieg plus letnie opony równa się kraksa

——

Data Wydarzenia: 29 listopad, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała – skrzyżowanie al. Armii Krajowej z ul. Azaliową.

——

Niedawno nadeszła zima i wygląda na to, że zostanie z nami już na dobre. Padający śnieg z deszczem może sprawiać, że drogi staną się śliskie – z tego powodu należy odpowiednio przygotować samochody i zachować wyjątkową czujność w trakcie jazdy. Niestety, nie wszyscy stosują się do ogólnie znanych reguł bezpieczeństwa.

Śnieg plus letnie opony równa się kraksa

W poniedziałek 29 listopada w godzinach popołudniowych kierowca pojazdu marki Audi A4 jechał w kierunku Szyndzielni po al. Armii Krajowej. W okolicy skrzyżowania z ul. Azaliową auto wpadło w poślizg na ośnieżonej nawierzchni, przez co zjechało z trasy, wjechało na chodnik i uderzyło o ogrodzenie posesji kliniki medycyny estetycznej. Całe szczęście, nikomu nic się nie stało, ale uszkodzone zostały cztery samochody stojące na parkingu pod kliniką, w tym dwa dość znacząco. Policjanci, którzy dotarli na miejsce zdarzenia, prędko odkryli, że Audi A4 poruszało się na letnich oponach, co było bezpośrednią przyczyną kolizji. Kierowca został ukarany mandatem.

Śnieg plus letnie opony równa się kraksa

Podsumowując, to już najwyższy czas, by zmienić opony na zimowe – w ten sposób zmniejszymy ryzyko wypadków na drogach.

Śnieg plus letnie opony równa się kraksa

fot. BIelskie Drogi Facebook

Komentarze (2)

ale urwał! tak to jest jezdzi audi, a nie stac go na zimowki!

kierowcy audi… mom quatro i nie potrzebuja zimowek!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.