Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Wiśle

Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Wiśle

Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Wiśle

Data Wydarzenia: 10-18 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Już w ten weekend rozpocznie się jeden z największych beskidzkich kiermaszy świątecznych, czyli Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Wiśle! Impreza organizowana jest pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego i Burmistrza Miasta Wisła.

Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy to aż tydzień pełen rozrywek! Na terenie całego miasta przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in. rodzinne warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej czy pociąg do wioski Mikołaja odjeżdżający spod wejścia do Domu Zdrojowego. Główna część imprezy rozgrywać się będzie na rynku, gdzie na scenie świątecznej pojawi się plejada gwiazd – usłyszymy kapele regionalne, w tym Kapelę Wisła i Estradę Regionalną Równica, a także znane zespoły muzyczne, m.in. Brathanki, Sound’n’Grace czy popularny Enej.

Oficjalne rozpoczęcie Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Wiśle odbędzie się w niedzielę 11 grudnia od wspólnego rozświetlenia choinki miejskiej, choć większość atrakcji będzie dostępnych już od soboty 10 grudnia. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Wiśle

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.