Śladami Inków: spotkanie podróżnicze z Emilią Dudek

Śladami Inków: spotkanie podróżnicze z Emilią Dudek

Śladami Inków: spotkanie podróżnicze z Emilią Dudek

Data Wydarzenia: 26 października, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wantuły w Ustroniu zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe spotkanie podróżnicze z Emilią Dudek, lokalną ustrońską podróżniczką. Razem z nią wyruszymy na niezapomnianą przygodę śladami Inków i odwiedzimy najciekawsze miejsca na terenie Peru i Boliwii.

Emilia Dudek to znana podróżniczka z Ustronia, która na swoim koncie ma wiele podróżniczych wojaży poza granice naszego kraju. Była już w Afryce, Azji i na Wyspach Galapagos – z każdej takiej wyprawy przywozi masę zdjęć oraz przeżyć, którymi chętnie dzieli się z innymi. Podczas najbliższej prelekcji opowie o swoich podróżach śladami Inków, jednej z najstarszych cywilizacji Ameryki. Na spotkaniu zobaczymy i usłyszymy jej pasjonującą relację z wędrówek po Peru oraz Boliwii.

Spotkanie podróżnicze z Emilią Dudek odbędzie się w środę 26 października o godzinie 17:00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ustroniu – wstęp wolny dla wszystkich pasjonatów podróży po świecie!

fot. Miasto Ustroń – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.