Skradziona figura Jezuska odnaleziona!

Skradziona figura Jezuska odnaleziona!

——

Data Wydarzenia: 7 styczeń, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Znamy szczegóły związane z zabraniem figury małego Jezusa z tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej na skrzyżowaniu ulic Wzgórze i Władysława Orkana w Bielsku-Białej. Jak się okazuje, apel wystosowany do anonimowych sprawców przez władze miasta odniósł rezultaty, ponieważ zaginiona rzeźba została podrzucona do Okna Życia Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka przy ulicy Ks. Brzóski 3.

Po dokonaniu wstępnych oględzin Jezuska przez techników policyjnych nie stwierdzono zbyt wielkich uszczerbków ani defragmentacji, figura uległa jedynie delikatnym uszkodzeniom na palcach lewej ręki. Nie mniej jednak zdjęto z niej odciski palców, które mają doprowadzić funkcjonariuszy do złodzieja. Sprawa będzie dalej wyjaśniana, trzeba więc oczekiwać na kolejne informacje.

Ostatecznie Jezusek powrócił już na swoje miejsce i znów znajduje się w szopce bożonarodzeniowej w otoczeniu świętej rodziny.

fot. UM Bielsko-Biała

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.