Skra Częstochowa lepsza od TS Podbeskidzie

Skra Częstochowa lepsza od TS Podbeskidzie

Skra Częstochowa lepsza od TS Podbeskidzie

Data Wydarzenia: 10 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o wyjątkowo dobrej passie piłkarzy z bielskiego TS Podbeskidzie. Niestety, szcześcia zabrakło bielszczanom w środowym meczu ze Skrą Czestochowa – na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej częstochowianie wygrali zaledwie jedną bramką.

Pomimo tego, że Skra Częstochowa znajdowała się niżej w tabeli niż GKS Tychy, jej gra w obronie była wyjątkowo dobra. Zawodnikom z TS Podbeskidzie zabrakło natomiast dynamiki w końcowej fazie akcji, przez co każda z prób strzelenia gola kończyła się niepowodzeniem. Zwycięska bramka padła dopiero po rzucie karnym w 88 minucie spotkania, a strzelcem był częstochowski piłkarz Adam Mesjasz.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Skry Częstochowa. W ten sposób TS Podbeskidzie utraciło szansę zdobycia punktów do klasyfikacji. Kolejny mecz z drużyną Chrobry Głogów będzie dla bielszczan okazją do zmazania plamy na honorze.

fot. TS Podbeskidzie / Symon JaszczurowskiBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.