Skawina - zbiórka pieniędzy dla GOPR zakończona sukcesem

Skawina – zbiórka pieniędzy dla GOPR zakończona sukcesem

——

Data Wydarzenia: 19 październik, 2021.
Miejsce: Skawina.

——

Ratownicy z Beskidzkiej Grupy GOPR wyszli z inicjatywą, by przebudować istniejącą strefę do ćwiczeń z myślą o dzielnych psach ratownikach oraz ich przewodnikach i nauczycielach, którzy podczas cotygodniowych, kilkugodzinnych, wyczerpujących szkoleń wkładali swoje serca w to, by czworonogi sprawowały się jak najlepiej podczas akcji ratowniczych. Niestety, brakowało potrzebnych funduszy na remont pomieszczeń i wybiegu.

W związku z tym ratownicy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem jednego z portali internetowych. Z pomocą wielu zainteresowanych oraz wkładu finansowego od dobrowolnych sponsorów, udało się zebrać wymaganą kwotę i zapoczątkować zmiany na lepsze. W ostatnich dniach przebudowa placu treningowego w Skawinie została pomyślnie zakończona. W podzięce za otrzymany dar ratownicy planują teraz uroczyste otwarcie obiektu w formie otwartej imprezy dla wszystkich.

Obecnie, w Grupie Beskidzkiej GOPR szkolą się cztery psy: 19-miesięczny Owczarek Niemiecki, 17 i 19-miesięczny Border Collie oraz 5-letni Toller.

Zdjęcia: GOPR Beskidy 

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.