Skate Park w Jeleśni - drugi etap budowy

Skate Park w Jeleśni – drugi etap budowy

——

Data Wydarzenia: 3 styczeń, 2022;
Miejsce: Jeleśnia.

——

Władze gminy Jeleśnia w powiecie żywieckim poinformowały niedawno, że ruszył już drugi etap budowy nowego Skate Parku przy ulicy Żywieckiej na terenie miejscowości. W skład obiektu mają wejść nie tylko park rozrywki, ale też ścieżki pieszo-rowerowe, elementy małej architektury, a także szereg innych udogodnień dla turystów i miejscowych.

W ubiegłym roku w związku z ogłoszonym zamówieniem wybrano wykonawcę, który miał wybudować w Jeleśni Skate Park z m.in. dwiema rampami, poręczami do ślizgów i platformami na łańcuchach dla wszystkich entuzjastów rolek czy deskorolek. W okolicach parku rozrywki mają znajdować się też wygodne ławki z oparciami i bez nich, dogodne stojaki rowerowe, kosze na śmieci i tablice informacyjne – wszystko z myślą o bezpieczeństwie odwiedzających i utrzymaniu porządku w pobliżu nowego obiektu.

Budowa planowanej inwestycji została rozpoczęta jeszcze w roku 2021, a obecnie weszła w swój drugi etap. Jeszcze nie wiadomo, kiedy Skate Park zostanie oddany do użytku publicznego.

fot. UG Jeleśnia

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.