Sezon narciarski w Wiśle trwa w najlepsze!

Sezon narciarski w Wiśle – otwarte nowe wyciągi!

——

Data Wydarzenia: 30 grudzień, 2021;
Miejsce: Wisła.

——

Kolejna aktualizacja wiadomości prosto z wiślańskich stoków! Narciarze wybierający się za stoki z całą rodziną z pewnością ucieszą się na wieść o otwarciu ośrodków i wyciągów przeznaczonych specjalnie dla dzieci oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem lub snowboardem. Znajdzie się też niewątpliwa gratka dla sportowców zimowych.

Przypomnijmy, że nadal czynne są stacje narciarskie Siglany, Klepki, Soszów, Skolnity, Nowa Osada, Stok Stacja w Wiśle Jawornik i Cieńków. Swoje progi dla entuzjastów nart i zjazdów po śniegu otworzyli zaś niedawno:

  • Wyciągi Narciarskie Pasieki z atrakcjami dla dzieci – czynny od 08:00 do 20:00;
  • Ośrodek na Stożku w Wiśle Łabajów – czynny od 08:00 do 16:00;
  • Wyciąg Na Polanie Extreme – czynny od 09:00 do 17:00;
  • Ośrodek Karina na Bukowej specjalnie dla najmłodszych – czynny od 09:00 do 19:00;
  • Wyciąg talerzykowy w Wiśle Malince – czynny od 08:00 do 19:00;

Dodatkowo dla zwolenników adrenaliny i zimowych dyscyplin sportowych dostępne są również trasy do narciarstwa biegowego na Kubalonce oraz na Jonidle.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.