Sezon narciarski na Dębowcu rozpoczęty!

Sezon narciarski na Dębowcu wkrótce się rozpocznie!

Sezon narciarski na Dębowcu rozpoczęty!

Data Wydarzenia: od 26 grudnia, 2022;
Miejsce: Dębowiec;

——

Już niedługo rozpocznie się sezon narciarski na stoku Dębowca! W związku z tym na swojej stronie internetowej BBOSiR Bielsko zamieścił cennik biletów za przejazd kolejką liniową oraz wyciągiem – dostępne są karnety oraz zniżki dla dzieci i seniorów.

BBOSiR Bielsko zadbał, by w sezonie narciarskim 2022/2023 narciarze i snowboardziści mogli wygodnie dostać się na szczyt Dębowca. Normalny bilet na kolejkę liniową w jedną stronę kosztować będzie 11 zlotych, a ulgowy jedynie 9 złotych. Oprócz tego dostępne będą także karnety na określoną liczbę godzin lub ilość przejazdów za ok. 100 złotych. Z kolei za bilet na wyciąg zapłacimy jedynie 4 złote. Seniorzy mogą liczyć na dodatkowe zniżki za okazaniem dowodu osobistego.

Jak informuje BBOSiR Bielsko, tegoroczny sezon narciarski na stoku Dębowca zacznie się w drugi dzień świąt, 26 grudnia. Razem z kolejką liniową i wyciągiem funkcjonować będzie również wypożyczalnia sprzętu.

fot. BBOSiR BielskoBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.