Salamandra, czyli 60. numer czasopisma spod Gorców

Salamandra, czyli 60. numer czasopisma spod Gorców

Salamandra, czyli 60. numer czasopisma spod Gorców

Data Wydarzenia: 3 czerwca, 2022;
Miejsce: Gorczański Park Narodowy;

——

Miłośnicy beskidzkiej przyrody z pewnością ucieszą się na wieść, że Gorczański Park Narodowy wydał już 60. numer czasopisma Salamandra na sezon wiosna-lato 2022, który jak zwykle wypełniony jest po brzegi ciekawostkami przyrodniczymi oraz aktualnościami z życia parku.

Na łamach czasopisma znajdą się ciekawe informacje na temat flory i fauny z Gorczańskiego Parku Narodowego. W najnowszym numerze Salamandry poczytać można m.in. o tajemnicach storczyków i o larwach motyli przypominających kolibry. Nie zabraknie też zdjęć ptaków z regionu Gorców, tradycyjnych zagadek i krzyżówek słownych, a także aktualności z życia parku, np. harmonogramu wydarzeń zaplanowanych na sezon letni w Gorczańskim Parku Narodowym.

Wszystkie numery czasopisma Salamandra jest dostępne w formie online na stronie internetowej Gorczańskiego Parku Narodowego.

fot. GPNBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.