SadziMy! Nadleśnictwa w Beskidach zapraszają do akcji!

SadziMY! Nadleśnictwa w Beskidach zapraszają do akcji!

SadziMy! Nadleśnictwa w Beskidach zapraszają do akcji!

Data Wydarzenia: 29-30 września, 2022;
Miejsce: Beskidy;

——

Uwaga Beskidomaniacy! Nadleśnictwa z regionu Beskidów serdecznie zapraszają każdego do udziału w ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew pod nazwą sadziMY – tysiące, a nawet miliony sadzonek będą oczekiwać na swoich opiekunów w kilku różnych punktach odbioru już w piątek i sobotę 29 i 30 września.

W czwartej edycji ogólnopolskiej akcji sadziMY uczestniczyć będzie aż 429 nadleśnictw z całej Polski. Aby przyłączyć się do inicjatywy,  wystarczy odebrać swoją sadzonkę i zasadzić ją u siebie w ogródku lub na działce. Tylko tyle lub aż tyle, by powiększyć liczbę drzew, czyli wspaniałych zielonych roślin dających nowe życie, osłonę przed wiatrem i ochronę przed upałem. Akcja jak co roku odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

Beskidzkie nadleśnictwa również włączają się do wspólnych działań na rzecz środowiska! Sadzonki w ramach ogólnopolskiej akcji sadziMY można odebrać w dniach od 29 do 30 września w godzinach od 09:00 do 15:00 w siedzibach sześciu nadleśnictw na terenie Beskidów: w Bielsku-Białej, Ustroniu, Wiśle, Węgierskiej Górce, Ujsołach i Jeleśni.

fot. Miasto Ustroń – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.