Rzutem na taśmę - GOPR zebrał środki na zimowy sprzęt ratowniczy

Rzutem na taśmę – GOPR zebrał środki na zimowy sprzęt ratowniczy

——

Data Wydarzenia: 24 listopada. 2021;
Miejsce: Beskid-Śląski

——

Wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Ratownicy Beskidzkiego Oddziału GOPR poinformowali, że zbiórka pieniędzy, którą zapoczątkowali na początku listopada, odniosła spektakularny sukces. Na dwa dni przed jej zakończeniem udało się zebrać ponad 100 procent założonej kwoty, wszystko dzięki współpracy i pomocy ze strony zwykłych ludzi oraz okolicznych mieszkańców.

Jak pisaliśmy w jednym z wcześniejszych wpisów, celem zbiórki było uzbieranie środków na nowoczesny sprzęt, m.in. defibrylatora do reanimacji, sondy lawinowej, oprogramowania dla dronów czy noszy typu Kong i Sked – wszystkie podane elementy wyposażenia bardzo ułatwiłyby przeprowadzanie zimowych akcji ratowniczych. Teraz ich zakup stał się możliwy. Łączna kwota, jaką wspólnie zebrali ochotnicy, wynosi ponad 80 tysięcy złotych. Całość zostanie przekazana oddziałom GOPR w Beskidach.

Ratownicy przekazują serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w zbiórce.

Link do zbiórki: http://zrzutka.pl

fot. GOPR Beskidy Facebook

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.