Ruszyła kampania "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo"

Ruszyła kampania “Twoje światła – nasze bezpieczeństwo”

——

Daty dni otwartych: 20 listopada i 4 grudnia, 2021;
Miejsce kampanii: Bielsko-Biała;
Link do listy punktów objętych akcją: www.bielsko-biala.policja.gov.pl.

——

Kampania “Twoje światła – nasze bezpieczeństwo” to akcja zorganizowana przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej we współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego. W wyznaczonych dniach i godzinach będzie można całkowicie za darmo poddać swój samochód kontroli i upewnić się, że jego światła funkcjonują prawidłowo.

Kampania ma na celu zwrócenie uwagi kierowców na kwestię niewłaściwego oświetlenia, które nieraz powoduje problemy na drogach w postaci oślepiania innych uczestników ruchu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Z tego powodu na wybranych stacjach kontroli pojazdów odbędą się tzw. dni otwarte, gdzie właściciele pojazdów będą mieli okazję sprawdzić ogólny stan techniczny czy właściwe ustawienie wysokości świateł oraz natężenie emitowanych promieni.

Pozostały dwa ostatnie dni otwarte: 20 listopada i 4 grudnia. Po pełną listę punktów, w których prowadzona jest akcja “Twoje światła – nasze bezpieczeństwo” zapraszamy na stronę Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.