Bielsko-Biała: Ruszają Zapisy Na Rowerowy Puchar Reksia

Beskid Śląski

Bielsko-Biała: Ruszają Zapisy Na Rowerowy Puchar Reksia

Wszystkim dobrze znany Reksio ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku zaprasza na swój pierwszy puchar rowerowy!

Zawody odbędą się 6 czerwca i są przeznaczone dla najmłodszych – dzieci do lat 15. W razie niepogody lub nowych obostrzeń pandemicznych zawody mogą zostać przełożone na rezerwowy termin 5 sierpnia.

Już od dzisiaj ruszają zapisy on-line. Każdy z kandydatów powinien zostać zapisany przez swojego opiekuna za pomocą formularza internetowego.

Więcej informacji na ten temat można znaleść na stronie internetowej organizatora wydarzenia.

Ciekawostki:

Reksio to polska kultowa kreskówka z Bielskiego Studia Filmów Rysunkowych. Jego pierwsza edycja powstała już w latach 70 ubiegłego wieku, a wszystko dzięki jego pomysłodawcy i twórcy Lechosławowi Marszałkowi.

Od tego czasu popularność naszego Reksia stale rosła. Tak bardzo, że doczekał się nawet swojego pomnika. Pomnik znajduję się w centrum Bielska-Białej, na placu pomiędzy ul. 11 Listopada i S. Stojałowskiego, nad rzeką Białą. 

Pomnik jest odlany z brązu ma 90 cm wysokości i 130kg wagi, a jego integralną częścią jest fontanna w kształcie jajka! 

Odwiedzając ten region Beskidu Śląskiego warto wybrać się do Bielska-Białej i zobaczyć Reksia na żywo.

——

Data Wydarzenia: 6 czerwiec 2021
Miejsce: Bielsko-Biała, Błonia

Komentarze (2)

Reksio wieczny zywy 🙂 szkoda, ze nic nie piszecie o ogrodkach piwnych.

Kiedyś to były fajne bajko dla dzieci. Teraz same potwory i bijatyki.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.