Rusza nabór do sekcji łyżwiarstwa figurowego w KS Cieszyn!

Rusza nabór do sekcji łyżwiarstwa figurowego w KS Cieszyn!

——

Data Wydarzenia: 10 styczeń, 2022;
Miejsce: Cieszyn.

——

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla młodych miłośników łyżew w Beskidach. Klub Sportowy Cieszyn rozpoczął dodatkowy nabór do Szkółki Łyżwiarstwa Figurowego dla dzieci z roczników 2015-2017 na sezon 2021/2022 z powodu wolnych miejsc na zajęciach, które potrwają do końca marca tego roku.

Treningi odbywają się popołudniami w środy i czwartki oraz wczesnym popołudniem w soboty na Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie. Najmłodsi mają zagwarantowane profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej kadry trenerów, a także możliwość wypożyczenia specjalistycznych łyżew do jazdy figurowej za drobną opłatą. Dzieci mogą się więc nauczyć podstaw łyżwiarstwa pod czujnym okiem instruktorów bez konieczności zakupu własnego sprzętu.

Osoby zainteresowane zgłoszeniem kandydatury swoich pociech proszone są do kontaktu z Klubem Sportowym Cieszyn drogą telefoniczną lub e-mailową.

fot. UM Cieszyn / Sport

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.