Rozdanie medali za zasługi dla bielskiego sportu

Rozdanie medali za zasługi dla bielskiego sportu

——

Data Wydarzenia: 22 grudzień, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

W trakcie ostatniego spotkania opłatkowego Beskidzkiej Rady Olimpijskiej celebrowano nie tylko zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Uroczyście obchodzono także 100-lecie powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego – z tej okazji uhonorowano kilka ważnych osobistości, które od lat prowadzą działania mające na celu do promowanie aktywności fizycznej, sportu oraz zdrowego trybu życia w rejonie Bielska-Białej i okolic.

W świątecznym zebraniu brali udział byli i obecni olimpijczycy, znani sportowcy z regionu, pozostali działacze sportowi i przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. W takim doborowym towarzystwie zostały rozdane pamiątkowe medale dla najbardziej zasłużonych.

Pośród obdarowanych znaleźli się: Natalia Kot-Wala, emerytowana gimnastyczka reprezentująca Polskę na igrzyskach olimpijskich w Melbourne i w Rzymie, biskup pomocniczy diecezji bielsko-żywieckiej, ksiądz Piotr Greger, wyróżniony został również prezydent miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski, za którego nagrodę odebrał jego zastępca, Piotr Kucia.

fot. UM Bielsko-Biała Robert Karp

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.