Royal Lviv Ballet w Żywcu

Royal Lviv Ballet w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 27 listopad, godzina: 18:00.
Miejsce: Żywiec, Miejskie Centrum Kultury.

——

W sobotni wieczór 27 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy na wyjątkowe przedstawienie baletowe w wykonaniu grupy Royal Lviv Ballet z dalekiego Lwowa. Wyjątkowy spektakl pełen ruchu i dynamizmu, na którym zobaczymy balet wybitnego oryginalnie według myśli jego autora Piotra Czajkowskiego, odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Royal Lviv Ballet to nie tylko tancerze – w skład zespołu wchodzą również instrumentaliści, soliści, choreografowie i ludzie przygotowujący kostiumy. Na scenie występują najznakomitsi artyści wprost z Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Z tego powodu magiczne występy tej formacji stanowią kompleksowe zjawisko oraz ucztę dla wszystkich zmysłów. Grupa bardzo dużo podróżuje, dzieląc się emocjami z widzami na całym świecie. Obecnie przyjechali właśnie do Polski.

Na zbliżającym się występie zaprezentują jeden z najbardziej znanych, klasycznych, fenomenalnych dzieł sztuki baletowej, czyli “Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego – opowieść o ludzkich namiętnościach oraz o rywalizacji dobra i zła.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.