Romantyczny Bieg Parami w Ustroniu

Romantyczny Bieg Parami w Mieście Ustroń

Romantyczny Bieg Parami w Ustroniu

Data Wydarzenia: 20 sierpnia, 2022;
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Miłośników biegów górskich zachęcamy do wizyty w Mieście Ustroń, gdzie odbędzie się już 31. edycja Romantycznego Biegu Parami! To jedyna taka impreza w regionie, podczas której zawodnicy w parach damsko-męskich startują wieczorową porą spod Karczmy Góralskiej i rywalizują o atrakcyjne trofea. Start imprezy o godzinie 19:00 w sobotę 20 sierpnia.

Romantyczny Bieg Parami to w istocie niepowtarzalne zawody sportowe w doborowym towarzystwie. Do wyścigu na dystans prawie 3000 metrów zawodnicy przystępują w parach damsko-męskich, a klasyfikacji dokonuje się na podstawie ich wieku. Dostępnych jest kilka kategorii liczonych w postaci sumy wieku obu biegaczy z danej pary: do lat 20, 30, 50, 70, 100, 130 oraz nawet powyżej 130 lat. Na koniec rywalizacji przewidziano poczęstunek przy muzyce góralskiej, rozdanie nagród i niespodzianek dla uczestników.

W Romantycznym Biegu Parami może wziąć udział maksymalnie 100 par zawodników. Za drobną opłatą zapisać się można jeszcze w dniu zawodów w Karczmie Góralskiej. Więcej szczegółów na stronie Miasta Ustroń.

fot. Miasto Ustroń – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.